В рамках Всеукраїнського тижня боротьби з туберкульозом відбулася телеконференція «Запитай Міністра»
В рамках Всеукраїнського тижня боротьби з туберкульозом, який було ініційовано Міністерством охорони здоров’я України спільно з Держслужбою України соцзахворювань, 25 березня була проведена акція «Запитай Міністра». Відбулося спілкування Міністра охорони здоров’я України Раїси Богатирьової з пацієнтами та працівниками протитуберкульозних диспансерів України з використанням новітніх комунікаційних технологій у режимі телеконференції.
На телеконференцію, яка відбулася на базі Чернівецького обласного клінічного протитуберкульозного диспансеру, було запрошено викладачів кафедри фтизіатрії і пульмонології Буковинського державного медичного університету, лікарів-фтизіатрів протитуберкульозних закладів області, пацієнтів ОКПТД. Присутні мали змогу побачити і почути відповіді Міністра охорони здоров’я на актуальні проблемні питання, що були поставлені присутніми із різних регіонів України.
Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України, Національна академія педагогічних наук України відзначили Буковинський державний медичний університет за якість наукових публікацій відповідно до рейтингу ВНЗ України за показниками міжнародної наукометричної бази даних SciVerse Scopus.