Сайт ДОЗ та ЦЗН

логотип

10.06.2013

Марія Поліщук: «Реформа медичної галузі здійснюється у трьох найбільш важливих соціальних напрямках»

Сьогодні відбулась прес-конференція начальника управління лікувально-профілактичної роботи Департаменту охорони здоров’я та цивільного захисту населення Чернівецької ОДА Марії Поліщук щодо забезпечення буковинців якісними медичними послугами. М. Поліщук наголосила, що модернізація сфери охорони здоров’я визначена Президентом України пріоритетною у Програмі економічних реформ на 2010-2014 роки, а також щорічними Національними планами дій з її впровадження.

Зокрема, вона відзначила, що найбільш вагомі перетворення здійснюються в трьох напрямках: реформування первинної медико-санітарної допомоги, організація якісної акушерської і неонатальної допомоги (створення в області сучасного перинатального центру) та забезпечення екстреної медичної допомоги.

Реформування галузі охорони здоров’я дозволить буковинцям отримувати якісніші медичні послуги, – Георгій Галиць

Як повідомляє прес-служба ОДА, сьогодні, 10 червня, на щотижневій апаратній нараді перший заступник голови обласної державної адміністрації Георгій Галиць наголосив, що завдання та доручення Президента України щодо модернізації сфери охорони здоров’я повинні реалізовуватись поступово, професійно, своєчасно та, найголовніше, – з постійною думкою про кожного буковинця.

«Реформування медичної галузі – довготривалий та кропіткий процес, втім його результати – це забезпечення громадян доступною та якісною медичною допомогою – повинні бути ідеальними», – підкреслив Георгій Галиць.

Прокрутити вгору